asnews
هنوز هم برای تازه شدن دیر نیست
درباره وبلاگ


اینجا محلی است برای تازه شدن نو شدن و بروز شدن هدف ما اینست که شما را بروز کنید
خود را بروز کنید چون که شعار ما این است:
هنوز هم برای تازه شدن دیر نیست ...............
در ضمن وبلاگ نویسنده میپذیرد برای نویسندگی پیام دهید

مدیر وبلاگ : علیرضا ستاری
نویسندگان
چهارشنبه 30 اسفند 1391 :: نویسنده : علیرضا ستاری
پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب
سال نو خورشیدی ، دقایقی قبل با شلیک توپ آغاز سال ، پا به تاریخ نهاد و 1392 شروع شد. به همین مناسبت رهبر معظم انقلاب ، در پیام نوروزی خود ، ضمن تبریک عید و تأکید بر تحرک ، ورزیدگی و پیشرفت ملت ایران ، سال جدید را سال "حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی" نامیدند.
تاریخ انتشار: ۳۰ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۴:۴۲
آخرین پیام نوروزی رئیس جمهور دهم
یک انتخابات پرشور و با مشارکت نزدیک به صددرصدی و انتخاب یک رییس جمهور با رأی قاطع و بالای ملت است که همه معادلات داخلی، منطقه ای و بین المللی را به نفع ملت ایران و دیگر ملتها و به نفع عدالت و صلح و محبت و آزادی دگرگون خواهد کرد.
تاریخ انتشار: ۳۰ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۴:۵۴
نانوایی خلوت بود: دو-سه خانم و چهار-پنج آقا ؛ کارگر نانوایی به خانمی که 4 تا نان سنگک می خواست گفت: اگر ممکن است شما یک نان کمتر بگیرید تا به بقیه هم برسد. زن که گویا حرف ناروایی شنیده باشد ، سریع واکنش نشان داد: نه خیر آقا! امکان ندارد ؛ چهار تا کمتر نمی برم. کارگر نانوایی ، چهار تا نانش را داد و راهی اش کرد.
تاریخ انتشار: ۳۰ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۶:۱۹
تاریخ انتشار: ۳۰ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۵:۳۳
تاریخ انتشار: ۳۰ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۳:۵۰
تاریخ انتشار: ۳۰ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۱:۳۸
سارقان معمولا تحت عنوان مهمان همسایه، مامور تاسیساتی و خدماتی آب، برق، گاز و ... از ساکنان می‌خواهند در را برای آنان باز کنند.
تاریخ انتشار: ۳۰ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۱:۲۷
بخش نخست
پیام نوروز این است؛ دوست داشته باشید و زندگی کنید. زمان همیشه از آن شما نیست. زیست نیوز "نوروز" را به تمامی ایرانیان تبریک می گوید.
تاریخ انتشار: ۳۰ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۹:۵۰
معاون وزیر خارجه روسیه ادامه داد: اساسی که گذاشته شده این است که پیشرفت صورت بگیرد. هم اکنون زمان آن رسیده است تا برای رسیدن به راه حل وسط و میانه تلاش کرد.
تاریخ انتشار: ۳۰ اسفند ۱۳۹۱ -نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه 28 اسفند 1391 :: نویسنده : علیرضا ستاری
بسیاری از تصادفات ساده ای که در ایران منجر به مرگ می شوند در بسیاری کشورها از جمله ژاپن -که زمانی سفیر ایران در آنجا بودم-تنها به آسیب اندکی بر خودرو می انجامد و کسی را داغدار نمی کنند.
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۲:۱۳
اعلام این مطلب موجی از هجوم سراسری را به بانک ها و دستگاه های خودپرداز قبرس سبب شده است.قرار است مجلس قبرس فردا درباره این طرح تصمیم گیری کند. مردم قبرس از این طرح دولت بسیار عصبانی و ناراحت هستند.
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۴:۰۷
اگر 8 و 4 سال قبل ، عده ای با این تصور که باورمندی این تیم به ارزش ها همیشگی است و لذا به احمدی نژاد رأی دادند ، امروز نیز برنامه این است که رأی دهندگان 92 ، بر این باور باشند که اعتقاد تیم "احمدی نژاد - مشایی" به ارزش های ایرانی و انسانی ، دائمی و از سر اندیشه نهادینه شده شان است.
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۳:۳۹
دادگستری برزیل هم در پاسخ ضمن مخالفت اعلام کرد: دلیلی وجود ندارد که ثابت کند این عبارت در اسکناس های پول ملی برزیل، احساسات کسی را خدشه دار کرده است. همچنین حذف این عبارت از پول ملی برزیل حداقل 12 میلیون ریال برزیل معادل 6 میلیون دلار هزینه خواهد داشت.
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۴:۰۲
این کتاب به دلیل اینکه توهین آمیز علیه اسلام دانسته شده است در کشورهای ایران ،لبنان و تونس ممنوع اعلام شده است و در اکتبر سال 2011 (مهر ماه 1390) در پی پخش این فیلم از سوی یک شبکه خصوصی در تونس سلفی های تونسی با برپایی تظاهرات خواستار ممنوعیت پخش این فیلم به دلیل داشتن مضامین توهین آمیز در آن علیه اسلام شدند.
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۰:۵۴
نخست وزیر آلبانی روز شنبه با صدور بیانیه ای گفت که دولت تیرانا بنا به دلایل انساندوستانه حاضر است به 210 تن از اعضای این گروهک که هم اکنون در پایگاه لیبرتی بغداد هستند، پناهندگی بدهد.در بیانیه دولت آلبانی آمده است این اقدام در پی درخواست دولت آمریکا و سازمان ملل صورت می گیرد.
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۸:۳۷
در متن این نامه ذکر شده که با توجه به ابلاغ دستور برکناری مرتضوی،‌ وی هیچ گونه مسئولیتی ندارد اما طی چند وقت اخیر اقدام به جابجایی و انتصاب مدیران‌کل برای سازمان های تأمین اجتماعی در شهرهایی از جمله اردبیل و کرمانشاه کرده است.
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۱ - ۲۳:۴۷
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۶:۵۳
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۸:۵۸
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۱ -نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
یکشنبه 27 اسفند 1391 :: نویسنده : علیرضا ستاری
سید محمد رضا میرتاج الدینی معاون اجرای قانون اساسی رئیس جمهور در گفت و گو با شبکه ایران - وابسته به دولت- اعلام کرد که از سایت های عصر ایران، انتخاب و روزنامه مردمسالاری به خاطر اهانت، تهمت و افترا شکایت کرده و علت آن را انتشار مقاله ای در خصوص تصاویر احمدی نژاد و مادر چاوز و "انکار میرتاج الدینی" اعلام کرده است.
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۲:۰۱
این فیلم را در اتاق هتل دیدم. من موقعی که این اتفاق افتاد (گروگانگیری)نبودم.این یک فیلم است و جوری ساخته شده است که مردم آن را ببینند و خسته کننده نباشد و برای این منظور کمی "چاخان" به آن بسته اند.
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۸:۵۲
ظاهرا بر اساس مشاوره ای که دولت ونزوئلا از کارشناسان مومیایی در روسیه گرفت کارشناسان روسی این اقدام را به دولتمردان ونزوئلایی توصیه نکرده و اعلام کرده اند که باید برای مومیایی زودتر تصمیم گرفته می شد.
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۸:۲۵
تایلند با رشد بیش از 70 درصدی، اسلواکی با رشد نزدیک به 41 درصدی، اندونزی با رشد نزدیک به 27 درصدی، ایالات متحده امریکا با رشد بیش از 19 درصدی و ژاپن با رشد بیش از 18 درصد در صدر کشورهایی قرار دارند که در سال 2012 تولید خود را افزایش دادند.
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۱ - ۲۲:۴۰
جواد اطاعت به عصر ایران گفت: آقای سید محمد خاتمی با بنده تماس گرفته و درخواست کردند که به عنوان کاندیدای اصلاح طلبان وارد انتخابات ریاست جمهوری شوم.
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۰:۲۵
این خط و این نشان که باز هم شاهد چنان رفتارهایی از جانب ایشان خواهیم بود چون به رغم تمام ادعاها و جانماز آب کشیدن ها و شعارهای انقلابی شان، در اعماق وجود،‌ اعتقادی به آنچه می گویند ندارند.
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۳:۰۵
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۶:۰۹
شورای رقابت شاخص تورم بخشی صنعت خودرو در شش ماهه دوم سال 91 - براساس آمارهای بانک مرکزی- برای خودروهای پراید، تیبا، سمند، رانا و پژو 405 را براساس ارز آزاد و مبادله ای اعلام کرد.
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۶:۰۵
داروهای بیهوشی آتراکوریوم، سووفلوران، ایزوفلوران در بازار موجود نیست یا خیلی کم است، اگروضعیت این طور پیش رود واقعا نمی‌دانیم باید چه کنیم/اگر این دارو‌های بیهوشی تامین نشوند اتاق‌های عمل تعطیل می‌شوند.
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۵:۱۴
محسن هاشمی از حال و روز این روزهای پدرش روایت می کند و اگرچه می گوید که پدرش هنوز به فکر رییس جمهور شدن مجدد نیافتاده اما معتقد است که حضور جدی او می تواند در صحنه سیاسی اثر بخش باشد.
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۴:۵۳
كاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در خصوص ویژگی های دولت آینده اش گفت: فصل الخطاب دولت من قانون اساسی است و مقام معظم رهبری است.
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۵:۳۳
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۱ - ۲۰:۱۸
وزیر اسبق ارتباطات و فناوری اطلاعات از مسئولان و متولیان این بخش خواست که در این زمینه پاسخگوی مردم و نمایندگان آنها در مجلس باشند و مشکلات موجود در مورد شبکه اینترنت را برای کاربران تشریح و اطلاع رسانی کنند.
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۱ - ۲۱:۱۷
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۱ -

ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 26 اسفند 1391 :: نویسنده : علیرضا ستاری
دانلود کتاب سئو در وب
بالاخره خوب شدم
بازدیدها: 74 دانلود کتاب
دانلود مجله ثروت آفرینی - شماره اول
بازدیدها: 31 دانلود کتاب
دانلود ضمیمه بایت روزنامه خراسان شماره 264
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 26 اسفند 1391 :: نویسنده : علیرضا ستاری

مبانی ارزیابی پروژه و آموخته‌ها نویسنده: ویلیس اچ. توماس ترجمه عبدالکریم پهلوانی ناشر: مؤسسه کتاب مهربان نشر
حکمت عملی شیخ‌الرئیس نویسنده: محسن جوادی ناشر: چنار با همکاری بنیاد علمی و فرهنگی بوعلی سینا
نام احمد نام جمله انبیاست مولف: آیت‌الله سیدعلی خامنه‌ای ناشر: انتشارات انقلاب اسلامی
مشایی:
دخالتی در عزل و نصب وزیران ندارم/ عده‌ای وقتی من را می‌بیینند ذهنیت‌شان عوض می‌شود
رییس دبیرخانه جنبش عدم تعهد در مصاحبه‌ای مطالب و نكات مهمی در خصوص دوران ریاست دفتری رییس جمهور، انتخابات سال آینده، هدفمندسازی یارانه‌ها، راهكارهای ارتقاء سطح جنبش عدم ...
سرمربی پرسپولیس با مهر مطرح کرد:
وضعیت برایم نگران کننده شده است/ دلایل اخراج نوروزی و غیبت بنگر
یحیی گل محمدی با تاکید بر اینکه متاسفانه در شرایط فعلی وضعیت برای من نگران کننده شده، گفت: دوست ندارم شرایط به گونه ای رقم بخورد که جو سنگینی بر ما حکم فرما شود و ...
بهمنی اعلام کرد:
احتمال کاهش دوباره نرخ پیش فروش سکه/ عدم استقبال از دور دوم طرح بانک مرکزی
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه روند کاهشی قیمت دلار، طلا و سکه در بازار بر نرخ سکه های پیش فروشی تاثیرگذار است، گفت: از طرح پیش فروش سکه مرحله دوم استقبال نشد.
نگاهی به 6 سالنامه نوروزی/
سیاست‌زدگی در سالنامه‌های نوروزی/ فرهنگ همچنان مظلوم‌ترین است
امسال کفه سیاست به نسبت دیگر عرصه‌ها از جمله فرهنگ، در سالنامه‌های نوروزی سنگینی می‌کند که البته این امر با توجه به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری در خرداد 92 تا حدی ...
غرویان در گفتگو با مهر:
عواقب تصمیم مراجع بر عهده دولتمردان است/دین اجازه سكوت نمی دهد
قم - خبرگزاری مهر: عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه گفت: خدای ناخواسته اگر مراجع اجماع و فتوایی بدهند شرایط عوض می شود و عواقب تصمیم مراجع بر عهده دولتمردان است.
کواکبیان در نشست خبری:
کابینه فراجناحی جوان تشکیل می دهم/ فصل الخطاب دولتم رهبری است
دبیركل حزب مردم سالاری ضمن اعلام کاندیداتوری با بیان اینكه رهبری فصل الخطاب دولت احتمالی وی رهبری خواهد بود، گفت: كابینه من جوانگرا است و یک سوم اعضای آن را پیش از ...
گزارش خبری/
تنها پیست دوچرخه سواری نابینایان جهان ایمن نیست/ پرنده هم در پیست پر نمی زند
شیراز- خبرگزاری مهر: تنها پیست دوچرخه سواری کشور و جهان که با تلاش شهرداری شیرازساخته شده به دلیل ایمن نبودن قابل استفاده برای ورزشکاران روشندل نیست.
شهریاری به مهر خبر داد:
دلایل برگشت لایه بودجه سه دوازدهم از شورای نگهبان/ اجرای مرحله دوم هدفمندی در دولت یازدهم
بندرعباس - خبرگزاری مهر: رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: لایحه بودجه سه دوازدهم مصوبه مجلس به دلیل عدم تخصیص بودجه لازم برای برگزاری انتخابات از سوی شورای نگهبان ...
سردار رحیم صفوی:
عاقبت تکبر در برابر ولی خدا، سقوط است
قم - خبرگزاری مهر: دستیار و مشاور عالی مقام معظم رهبری اظهار داشت: صدام متکبرانه در مقابل ولی خدا، حضرت امام(ره) ایستاد و کار به جایی رسید که حزب بعث سرنگون و او اعدام ...
در گفتگو با مهر مطرح شد:
105 میلیارد تومان هزینه انتخابات 92 در بودجه سه ماهه جای گرفت
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از توافق مجلس، دولت و شورای نگهبان برای درنظر گرفتن 105 میلیارد تومان بودجه انتخابات شوراها و ریاست جمهوری در بودجه سه ...
جهش مصرف بنزین و گازوئیل در سال 92/ 3500 تومان قیمت واقعی بنزین در ایران
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با تشریح تبعات عدم اجرای فاز دوم قانون هدفمندی یارانه ها از جهش قابل توجه مصرف بنزین و گازوئیل در سال 92 خبر داد و اعلام ...
با حضور رئیس جمهور؛
ناوشکن جماران 2 فردا در دریای خزر به آب انداخته می شود
ناوشکن جماران 2 پیشرفته فردا همزمان با میلاد حضرت زینب (س) با حضورمحمود احمدی نژاد و وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در دریای خزر به آب انداخته می شود.
با 24 رای منفی؛
مخالفت قاطع اتحادیه اروپا با ارسال سلاح برای تروریست های سوری
کشمکش صدراعظم آلمان با رئیس جمهور فرانسه و نخست وزیر انگلیس برای تسلیح تروریست های سوری، سرانجام به نفع آنجلا مرکل به پایان رسید و اتحادیه اروپا با 24 رای مخالف و تنها 3 ...
دیدار مردم با رهبر معظم انقلاب بعدازظهر پنجشنبه در آستان مقدس رضوی انجام می‌شود
مشهد - خبرگزاری مهر: مراسم سخنرانی مقام معظم رهبری و دیدار اقشار مختلف مردم با ایشان روز پنجشنبه اول فروردین ساعت 15:30 در رواق امام خمینی(ره) حرم مطهر رضوی برگزار ...
سهم 15 استان از تولید علم/ 10 دانشگاه پر مقاله علوم پزشکی
سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام با اشاره به سهم 15 استان کشور از مقالات نمایه شده علوم پزشکی، از فعالیت مهمترین دانشگاههای علوم پزشکی در تولید علم خبر داد.
استمرار پیگیریهای مهر/
"سین" هشتم سفره عید هم گران شد/ ممانعت از قاچاق کیلویی "امپراتور"!
خرم آباد - خبرگزاری مهر: سمندر لرستانی که به سمندر "امپراتور" هم شهرت دارد در سالهای اخیر به پای ثابت سفره های "هشت" سین تبدیل شده بود که با افزایش جریمه قاچاق این گونه ...
قالیباف در مهر مطرح کرد:
مشکل دانشگاهها را با پوست و استخوان حس می‌‌کنم/ دانشگاههایی که شهرداری به آنها کمک کرد
شهردار تهران درباره حمایتهایی که شهرداری از دانشگاههای تهران به عمل می آورد، گفت: مشکلات دانشگاهها را با تمام وجود درک می کنم از این رو شهرداری تا جایی که بتواند به ...
جزئیات تولید رگ و سلول به روش چاپ زیستی/ ساخت کلیه چاپی
پژوهشگران دانشگاه صنعتی امیرکبیر با همکاری دانشگاه علوم پزشکی تهران موفق به تولید کاغذ زیستی و سلول شدند که با استفاده از آن توانستند پوست را با روش چاپ زیستی تولید کنند ...
دبیر کل جمعیت ایثارگران:
احمدی نژاد شعار داد وعمل نکرد/ رئیس جمهور جایگاه ستاد مبارزه با مفاسد را تنزل داد
دبیرکل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی با تاکید براینکه بیش از 90 درصد مسائل کشور در اختیار رئیس جمهور است، گفت: کسی که مدعی مبارزه با مفساد اقتصادی است برای جابجا شدن ...
در نامه‌ای به رئیس جمهور؛
لاریجانی اصلاحیه مصوبه مهرآفرین را هم غیرقانونی خواند
رئیس مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رئیس جمهور، اصلاحیه مصوبه مهرآفرین را هم غیرقانونی اعلام کرد.
گزارش مهر؛
فرصتهای گردشگری از دست رفته سال 91
تبلیغ و جذب گردشگر در شرایط بحرانهای سیاسی کشورهای خاورمیانه، شرکت در 35 نمایشگاه بین المللی گردشگری، معرفی ایران به عنوان کشوری امن در جریان برگزاری اجلاس سران عدم تعهد ...
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


( کل صفحات : 3 )    1   2   3   
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

کد ورود به چت روم

 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic